Sekcja instrumentów dętych i perkusji - POSM I stopnia nr 1 im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu

Przejdź do treści
Sekcja instrumentów dętych i perkusji
POSM I st. nr 1 im. H. Wieniawskiego w Poznaniu
Kierownik sekcji : mgr Dorota Karaniewicz – Biedny;
Skład sekcji : flet, obój, klarnet, trąbka, róg, puzon, sakshorn, perkusja;
Poznańskie Spotkania Młodych Dęciaków;
Pedagodzy sekcji instrumentów dętych i perkusji :
flet
mgr Agnieszka Gandecka
e-mail: agnieszka.gandecka@posm1.edu.pl
mgr Dorota Karaniewicz-Biedny
e-mail: dorota.karaniewicz-biedny@posm1.edu.pl
mgr Anna Zgółka-Downar
e-mail: agnieszka.zgolka-downar@posm1.edu.pl
klarnet
mgr Marta Sikora (zastępstwo: mgr Robert Błoszyk, mgr Borys Kaźmierczak)
e-mail: borys.kazmierczak@posm1.edu.pl
e-mail: robert.bloszyk@posm1.edu.pl
obój
mgr Piotr Furtak
e-mail: piotr.furtak@posm1.edu.pl
perkusja
mgr Małgorzata Koperska
e-mail: malgorzata.koperska@posm1.edu.pl
mgr Grzegorz Burandt
e-mail: grzegorz.burandt@posm1.edu.pl
trąbka
mgr Mariusz Pikulski
e-mail: mariusz.pikulski@posm1.edu.pl
mgr Andrzej Kulka
e-mail: andrzej.kulka@posm1.edu.pl
waltornia
mgr Mikołaj Olech
e-mail: mikolaj.olech@posm1.edu.pl
puzon
mgr Maciej Kołodziejski
e-mail: maciej.kolodziejski@posm1.edu.pl
fagot
mgr Błażej Pasternak
e-mail: blazej.pasternak@posm1.edu.pl
saksofon
mgr Jakub Marciniak
e-mail: kuba.marciniak@posm1.edu.pl
Wróć do spisu treści