Sekcja instrumentów klawiszowych - POSM I stopnia nr 1 im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu

Przejdź do treści
Sekcja instrumentów klawiszowych
POSM I st. nr 1 im. H. Wieniawskiego w Poznaniu
Kierownik: mgr Marek Gidaszewski;
Skład:  fortepian, akordeon;
Stałe imprezy : Szkolny Konkurs "Mistrzowie klawiatury",  
Forum Młodych Pianistów im. Gertrudy Konatkowskiej;
Pedagodzy sekcji instrumentów klawiszowych :
fortepian
mgr Monika Janus
e-mail: monika.janus@posm1.edu.pl
mgr Katarzyna Czerwińska
e-mail: katarzyna.czerwinska@posm1.edu.pl
mgr Agnieszka Kozłowska-Dąbek
e-mail: agnieszka.kozlowska-dabek@posm1.edu.pl
mgr Liwa Dolińska
e-mail: liwia.dolinska@posm1.edu.pl
mgr Rafał Galica
e-mail: rafal.galica@posm1.edu.pl
mgr Marek Gidaszewski
e-mail: marek.gidaszewski@posm1.edu.pl
mgr Joanna Kamińska-Drahejm
e-mail: joanna.kaminska-drahejm@posm1.edu.pl
mgr Anna Karowska
e-mail: anna.karowska@posm1.edu.pl
dr Konrad Książczyk
e-mail: konrad.ksiazczyk@posm1.edu.pl
mgr Joanna Majewska
e-mail: joanna.majewska@posm1.edu.pl
mgr Agata Malińska
e-mail: agata.malinska@posm1.edu.pl
mgr Marianna Nowak
e-mail: marianna.nowak@posm1.edu.pl
mgr Anna Paluszkiewicz
e-mail: anna.paluszkiewicz@posm1.edu.pl
mgr Alicja Stachowiak-Gutowska
e-mail: alicja.stachowiak-gutowska@posm1.edu.pl
mgr Maria Strzałkowska
e-mail: maria.strzalkowska@posm1.edu.pl
mgr Magdalena Wiśniewska
e-mail: magdalena.wisniewska@posm1.edu.pl
akordeon
mgr Karol Jankowski
e-mail: karol.jankowski@posm1.edu.pl
akompaniatorzy
mgr Lidia Grajkowska-Mroczkowska
e-mail: lidia.grajkowska-mroczkowska@posm1.edu.pl
dr Konrad Książczyk
e-mail: konrad.ksiazczyk@posm1.edu.pl
mgr Joanna Majewska
e-mail: joanna.majewska@posm1.edu.pl
mgr Liwia Dolińska
e-mail: liwia.dolinska@posm1.edu.pl
mgr Monika Szkudlarczyk
e-mail: monika.szkudlarczyk@posm1.edu.pl
Wróć do spisu treści