Sukcesy uczniów (IV 2022 r.)

Zdjęcie Julii Matuszek z dyplomami uzyskanymi w kwietniu 2022 roku.

Z dumą informujemy, że podczas I Ogólnopolskiego Konkurs „Muzyczny Koryfeusz” laury zdobyli uczniowie klasy skrzypiec Pani Ewy Suszyckiej. Lucjan Banasik otrzymał I nagrodę, a Gabriela Czernecka – II nagrodę. Oboje startowali w kategorii I (klasy I-III).

Wielu powodów do radości dostarczyła nam również Julia Matuszek z klasy fletu Pani Agnieszki Gandeckiej. Uczennica klasy IIb zdobyła I miejsce w 12th World Open Music Competition w Belgradzie, II miejsce w X Piotrkowskich Spotkaniach Fletowych (8-9.04.2022) oraz III miejsce w Pleszewskim Konkursie Fletowym (26.03.2022).

Wspaniałe sukcesy odnieśli klarneciści z klasy Pana Borysa Kaźmierczaka. Podczas IV Ogólnopolskiego Konkursu Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia klasy klarnetu i saksofonu w Gorzowie Wielkopolskim Leon Drygas otrzymał 3 nagrodę, a Franciszek Niebylski – wyróżnienie.

Współtwórcą sukcesów wszystkich nagrodzonych uczniów była niezawodna pianistka – Pani Lidia Grajkowska-Mroczkowska. Gratulacje!