Sukcesy uczniów (X 2021 r.)

Z radością infromujemy, że Bogusław Graca, uczeń z klasy wiolonczeli Pani Danuty Taczanowskiej zdobył II nagrodę w kategorii I, na IX Ogólnopolskim Konkursie Wiolonczelowym w Sochaczewie, który miał miejsce w dniach 18-19 października 2021 roku. Podczas zmagań konkursowych młodemu wiolonczeliście akompaniowała Pani Klaudia Gałecka. W minionym miesiącu pierwszy sukces w obecnym roku szkolnym odniósł Franciszek Leonarczyk z klasy organów prof. Sławomira Kamińskiego. Uczeń zajął pierwsze miejsce w Konkursie Organowym Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia oraz czeskich szkół muzycznych II st. i konserwatoriów muzycznych (V Edycja Transgraniczna w Raciborzu). Gratulujemy laureatom oraz nauczycielom!