Zapraszamy na Koncert Charytatywny dla Wiktorka Ratajczaka

Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia nr 1 dołącza do akcji ratowania życia Wiktorka Ratajczaka, którą rozpoczęli Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 1.

Dlatego chcielibyśmy w ramach współpracy zaprosić całe Grono Pedagogiczne, dzieci z klas od 1 do 6 oraz ich najbliższych na uroczysty koncert charytatywny, który odbędzie się w środę 15 listopada o godzinie 9.00 w sali koncertowej POSM I stopnia przy ulicy Solnej 12.

W projekt koncertu zaangażowani są uczniowie starszych klas szkoły podstawowej wraz ze swoimi nauczycielami instrumentu. Przygotowują dla publiczności bardzo atrakcyjny repertuar.

Koncertowi towarzyszyć będzie kiermasz, podczas którego będzie można nabyć najwyższej klasy wyroby hand made nie tylko dla dzieci. To doskonała okazja uczestniczenia w imprezie kulturalnej oraz zakupu mikołajkowych i bożonarodzeniowych podarków.

Ponieważ łączy nas wspólny cel, prosimy o zakup biletu na koncert w cenie 5 złotych oraz hojny datek na kiermaszu. Zgromadzone środki w całości trafią do rodziców Wiktorka Ratajczaka.

Zapraszamy!