Rekrutacja kandydatów na rok szkolny 2023/2024

Logo Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia nr 1 im. Henryka Wieniawskiego przedstawia zielone drzewo z sylwetką patrona Henryka Wieniawskiego na żółtym tle w centralnej części drzewa. Poniżej rysunku znajduje się pełna nazwa szkoły.

Rekrutacja do klasy pierwszej POSM I st. nr 1 im. Henryka Wieniawskiego odbędzie się w dniach od 8 do 10 maja 2023 roku i obejmuje kandydatów urodzonych 2016 (7-latki) i 2017 (6-latki). Maksymalna ilość przyjęć do klas pierwszych wynosi 50 uczniów.

Planowane są przydziały na następujące instrumenty: fortepian, skrzypce, wiolonczela, gitara, flet, klarnet, fagot, akordeon, harfa, trąbka, waltornia, puzon, perkusja.

W celu zgłoszenia dziecka do rekrutacji prosimy o wydrukowanie i czytelne wypełnienie wszystkich niezbędnych formularzy i załączników. Podanie i kartę zgłoszenia można wypełnić na komputerze.

Termin zgłoszeń upływa w dniu 25 kwietnia 2023 roku.

Dokumenty prosimy składać w Sekretariacie Szkoły lub wysyłać drogą elektroniczną na adres: posm@op.pl

Pliki do pobrania i formularze do wypełnienia: