Sekcja instrumentów smyczkowych i szarpanych - POSM I stopnia nr 1 im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu

Przejdź do treści
Sekcja instrumentów smyczkowych i szarpanych
POSM I st. nr 1 im. H. Wieniawskiego w Poznaniu
Kierownik sekcji : mgr Sławomir Jarmołowicz;
Skład sekcji : skrzypce, wiolonczela, gitara i harfa;
Stałe imprezy : Poznańskie Spotkania Młodych Gitarzystów,
Warsztaty Skrzypcowe "I Solo i tutti";
Pedagodzy sekcji instrumentów smyczkowych i szarpanych :
skrzypce
mgr Iwona Antkowiak
e-mail: iwona.antkowiak@posm1.edu.pl
mgr Janusz Dąbrowski
e-mail: janusz.dabrowski@posm1.edu.pl
mgr Aurelia Hermann
e-mail: aurelia.hermann@posm1.edu.pl
mgr Sławomir Jarmołowicz
e-mail: slawomir.jarmolowicz@posm1.edu.pl
mgr Faustyna Lewandowska
e-mail: faustyna.lewandowska@posm1.edu.pl
mgr Hanna Stefaniak
e-mail: hanna.stefaniak@posm1.edu.pl
mgr Emilia Szyszka
e-mail: emilia.szyszka@posm1.edu.pl
mgr Jan Świeca
e-mail: jan.swieca@posm1.edu.pl
mgr Anna Ziółkowska (zastępstwo: mgr Ewa Suszycka)
e-mail: ewa.suszycka@posm1.edu.pl
harfa
mgr Róża Sękowska
e-mail: roza.sekowska@posm1.edu.pl
kontrabas
mgr Joanna Markiewicz
e-mail: joanna.markiewicz@posm1.edu.pl
gitara
mgr Krzysztof Biały
e-mail: krzysztof.bialy@posm1.edu.pl
mgr Piotr Kosmowski
e-mail: piotr.kosmowski@posm1.edu.pl
mgr Wojciech Winiarski
e-mail: wojciech.winiarski@posm1.edu.pl
wiolonczela
mgr Agnieszka Bałaban
e-mail: agnieszka.balaban@posm1.edu.pl
mgr Dorota Hajzer
e-mail: dorota.hajzer@posm1.edu.pl
mgr Jan Czaja
e-mail: jan.czaja@posm1.edu.pl
mgr Danuta Taczanowska
e-mail: danuta.taczanowska@posm1.edu.pl
Wróć do spisu treści