Sukcesy uczniów (VII-XI 2022 r.)

W nowym roku szkolnym pragniemy z radością poinformować o kolejnych laurach odniesionych przez uczniów Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia nr 1 im. Henryka Wieniawskiego.

Jana Polak, uczennica klasy fortepianu Pani Anny Karowskiej, zajęła III miejsce podczas Festiwalu Muzyki Słowiańskiej, który odbył się 17 listopada 2022 roku w Tczewie.

Sukces odniosła również Lea Piechanowska, z klasy fortepianu Pana Marka Gidaszewskiego. Uczennica zdobyła wyróżnienie podczas V Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego im. Iwony Kuźmy “Pianogranie”, który odbywał się w Krakowie.

Zarina Zaradna, uczennica klasy harfy dr Anny Sikorzak Olek zdobyła I miejsce w kategorii wiekowej do 16 lat podczas Konkursu “Lira Helvetia – Swiss Harp Competition”, który odbywał się w dniach 1-3 września 2022 roku w Zurychu (Szwajcaria).

Kolejny naszej wspaniałej harfistki to I miejsce w kategorii Junior Category II (Pedal Harp) oraz nagroda Camac Grand Prize podczas “Infinity International Harp Competition” organizowanym w dniu 31 lipca 2022 roku w Chinach.

Nauczycielom i laureatom składamy serdeczne gratulacje!