Sukcesy uczniów (XII 2021 r.)

Zdjęcie Jany Polak z dyplomem za zajęcie I miejsca na III Ogólnopolskim Konkursie Fortepianowym "Cantabile".

Pragniemy z radością poinformować, że Jana Polak z klasy III a, uczennica z klasy fortepianu Pani Anny Karowskiej zdobyła następujące laury na konkursach pianistycznych:

I miejsce w grupie I w XIV Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Muzyka w wykonaniu najmłodszych: od baroku po współczesność” w Gdańsku (10 grudnia 2021 r.);

I miejsce w grupie II w III Ogólnopolskim Konkursie Fortepianowym „Cantabile” w Warszawie (4 grudnia 2021 r.)

II miejsce w grupie I w VIII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Witolda Lutosławskiego w Zambrowie (26 listopada 2021 r.)

wyróżnienie specjalne za najpiękniejsze wykonanie utworu Witolda Lutosławskiego w VIII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Witolda Lutosławskiego w Zambrowie.

Kolejny sukces uczniów sekcji pianistycznej POSM I stopnia nr 1 to wyróżnienie, które zdobyła Ebi Chang Meng z klasy III b podczas Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego „Zimowe impresje” w Krakowie.
Ebi uczy się w klasie fortepianu Pani Magdaleny Wiśniewskiej.

Powodów do dumy dostarczył nam również Bogusław Graca z klasy wiolonczeli Pani Danuty Taczanowskiej, który zdobył I nagrodę w kategorii III (Junior) na Międzynarodowym Konkursie 12th World Open Online Music Competition w Belgradzie, który odbywał się 20 grudnia 2021 roku. Bogusiowi akompaniowała Pani Klaudia Gałecka.

Wszystkim laureatom oraz nauczycielem składamy serdeczne gratulacje!