Życzymy udanych wakacji!

Zdjęcie przedstawia gitarę leżącą na plaży nad morzem.

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie oraz Goście!

Za nami rok szkolny pełen wrażeń i niespodziewanych zmian. Doznań muzycznych, edukacyjnych ale także społecznych. Dziś żegnamy się na dwa miesiące bogatsi o wiedzę i umiejętności, przepełnieni radością poczucia dobrze spełnionego obowiązku, obdarowani nowymi przyjaźniami i przekonani o tym, że dobrze wykorzystaliśmy dany nam czas.

Dziękujmy Nauczycielom, którzy odkrywali w Was talenty, motywowali do działania, zachęcali do wytężonej pracy, abyście byli coraz lepiej przygotowani do wyzwań, jakie niesie współczesny świat. Nauczycieli, którzy potrafili odnaleźć się w niecodziennych sytuacjach, Nauczycieli do zaskakujących zadań specjalnych, nieszczędzących wysiłku i czasu.

Wielkie podziękowania kierujemy do Rodziców uczniów naszej szkoły, bo to Oni każdego dnia stanowili dla Was wsparcie na tej krętej, a w ostatnim okresie szczególnie wyboistej, szkolnej drodze do wiedzy. Zawsze gotowi do bycia tu i teraz, podejmowania dodatkowych obowiązków i otwierania nowych możliwości.

Dziś przyszła pora na chwilę wytchnienia, pora na zasłużony odpoczynek. Pora na słońce, wędrówki, rozwijanie zainteresowań, czytanie książek, na bycie z bliskimi i ze sobą. Życzymy Wam, aby czas wakacji był naprawdę wyjątkowy i przede wszystkim bezpieczny.

Rok szkolny 2021/ 2022 uważamy za zamknięty!

Wesołych wakacji!

POSM I st. nr 1 im. Henryka Wieniawskiego