Inauguracja roku szkolnego 2024/2025

Zdjęcie przedstawia biurko ucznia w szkole. Na biurku znajdują się kredki, książki, jabłko, okulary i zegar. W tle widać sylwetkę chłopca.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z planem rozpoczęcia roku szkolnego w dniu 2 września 2024 roku:

7.45 – Msza św. dla chętnych (kościół p.w. św. Wojciecha)
8.30 – Spotkanie uczniów klas pierwszych i szóstych (1a i 6a w świetlicy, 1b i 6b w sali nr 4)
9.00 – Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w sali koncertowej (cała społeczność szkolna)
10.00 – Spotkanie uczniów z wychowawcami w salach lekcyjnych (wszystkie klasy)
10.30 – Zebranie rodziców uczniów klas pierwszych z kadrą kierowniczą, psychologiem, pedagogiem, instrumentalistami i Dyrekcją szkoły w sali kameralnej (dzieci pod opieką wychowawców i pań ze świetlicy)
11.30 – Indywidualne uzgadnianie planów z nauczycielami instrumentalistami (klasy pierwsze).

Serdecznie zapraszamy.
Dyrekcja POSM I st. nr 1