Sukcesy uczniów

Rok szkolny 2023/2024

III Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Sosnowcu (15-17 stycznia 2024 r.)
Lea Piechanowska – II nagroda
Gustaw Mazur – II nagroda
Nauczyciel: Marek Gidaszewski

V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Libiążu (20-21 stycznia 2024 r.)
Lea Piechanowska – I nagroda
Gustaw Mazur – II nagroda
Nauczyciel: Marek Gidaszewski

Lilia Garus – II nagroda
Alicja Cieniuch – II nagroda
Dawid Łapczyński – wyróżnienie
Róża Garus – wyróżnienie
Nauczyciel: Joanna Kamińska-Drahejm

X Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Trzcianie (26-28 stycznia 2024 r.)
Lea Piechanowska – III nagroda
Gustaw Mazur II nagroda
Nauczyciel: Marek Gidaszewski

Dawid Łapczyński – III nagroda
Nauczyciel: Joanna Kamińska-Drahejm

International Music Competition „Diana” w Rumunii (4 stycznia 2024 r.)
Hannah Connor – nagroda specjalna
Nauczyciel: Anna Zgółka-Downar

II Międzynarodowy Konkurs „Sfogato” Stage (28-30 grudnia 2023 r.)
Dawid Łapczyński – I nagroda
Nauczyciel: Joanna Kamińska-Drahejm

14 World Open Music Competition w Belgradzie (15 grudnia 2023 r.)
Hannah Connor – I miejsce
Nauczyciel: Anna Zgółka-Downar

VIII Ogólnopolski Konkurs w ramach „Festiwalu Forte” (3 grudnia 2023 r.)
Helenka Jessa – skrzypce – tytuł laureata
Nauczyciel: Ewa Suszycka

IV Pałacowe Spotkania Młodych Dęciaków w Jankowicach (2 grudnia 2023 r.)
Stanisław Urbanek – flet – II miejsce
Nauczyciel: Agnieszka Gandecka

Nela Pijewska – III miejsce
Nauczyciel: Dorota Karaniewicz-Biedny

Weronika Kołodziejska – III miejsce
Nauczyciel: Mariusz Pikulski

Julia Cieniuch – flet – III miejsce
Nauczyciel: Dorota Karaniewicz-Biedny

Joanna Ranz – klarnet – wyróżnienie
Lena Misiorny – klarnet – wyróżnienie
Nauczyciel: Borys Kaźmierczak

XXVIII Słupeckie Spotkania Muzyczne (23-24 listopada 2023 r.)
Michał Grzejda- gitara – tytuł laureata
Maksymilian Kolenda- gitara- tytuł laureata
Nauczyciel: Wiesław Kuśnierczak

Adrianna Świtoniak – gitara (grupa II) – tytuł laureata
Łucja Bilska- gitara (grupa III) – wyróżnienie 
Krzysztof Ginelli – gitara (grupa III) – tytuł laureata 
Jędrzej Andrzejewski – gitara (grupa IV) – wyróżnienie
Maksymilian Śliwiński – gitara (grupa  IV) – tytuł laureata oraz Grand  Prix  XXVIII Słupeckich Spotkań Muzycznych 
Nauczyciel: Piotr Kosmowski 

Duet gitarowy:
Krzysztof Ginelli – gitara (grupa VI) – tytuł laureata
Maksymilian Śliwiński – gitara (grupa VI) – tytuł laureata
Nauczyciel: Piotr Kosmowski

I Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Mistrz klasyki” w Poznaniu (11-13 listopada 2023 r.)
Martyna Drobnik – skrzypce (grupa I) – I nagroda
Marcelina Krupa – skrzypce (grupa II) – I nagroda
Lucjan Banasik – skrzypce (grupa II) – II nagroda
Gabriela Czernecka – skrzypce (grupa II) – III nagroda
Lila Piekarek – skrzypce (grupa II) – IV nagroda
Wiktoria Krakowska – skrzypce (grupa IV) – wyróżnienie
Nauczyciel: Ewa Suszycka