Podziękowania dla POSM I st. nr 1 im. Henryka Wieniawskiego

Państwowe Liceum Muzyczne w Charkowie przekazało podziękowania dla wychowawcy – Pana Szymona Małeckiego, rodziców oraz uczniów klasy 6a Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia nr 1 im. Henryka Wieniawskiego za przekazaną pomoc humanitarną uczniom klasy 6 i 7 Charkowskiego Państwowego Liceum Muzycznego w Ukrainie.

Z kolei Pani Inna Baurina, mama ucznia Shyshy Hermana, w minionym tygodniu złożyła podziękowania dla Dyrekcji Szkoły oraz całej kadry pedagogicznej, a w szczególności Pana Szymona Małeckiego i Pani Anny Cieszyńskiej za doskonałą możliwość dalszego rozwoju mojego dziecka w murach placówki oświatowej. Warto nadmienić, że Shysh Herman wystąpił w dniu 9 września 2023 roku podczas koncertu charytatywnego „Z Charkowa do Krakowa. Muzyka” organizowanego przez Fundację „Braterstwo Wolnych Artystów” oraz Fundację charytatywną „Sztuka jednoczy świat”. Podczas koncertu wystąpili również uczniowie i absolwenci wspomnianego powyżej Państwowego Liceum Muzycznego w Charkowie.