„Muzyczne krainy na fortepian” autorstwa Marii Strzałkowskiej

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą publikacją Pani Marii Strzałkowskiej, nauczyciel POSM I st. nr 1 im. Henryka Wieniawskiego.

Utwory, które znajdują się w tym zbiorze, przeznaczone są dla dzieci i młodzieży grającej na fortepianie.

,,Muzyczne krainy” – zapoznają nas ze światem różnorodnych i pięknych wzruszeń, które od wczesnych lat towarzyszą dziecku, rozwijając i kształtując jego wrażliwość i wyobraźnię. Znajdują się tu nastrojowe, podszyte liryzmem i zwiewnością tańce jak i utwory programowe, które przenoszą nas w świat baśni, dziecięcych zabaw i fantazji. Znajdziemy w nich różnorodność doznań, począwszy od smutku, tęsknoty, czułości, poprzez radość i zadowolenie. Integralną częścią tego zbioru składającego się z 17 utworów są materiały dźwiękowe zamieszczone na kanale YouTube.